У Львові у трамваї розпилили перцевий балончик (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 18 Червня, 2026 408

Подробиці

У Львові у трамваї № 8 якась франца для розваги скористалась перцевим балончиком.

Про це повідомив Igor Monchuk, інформує Четверта студія.

“У трамваї хтось розпилив балончик, тому довелося терміново виходити на свіже повітря”, – йдеться у повідомленні.

Фото та відео Igor Monchuk

Коментарі

Позначки: ,