У Львові у прокуратурі прокурори провели семінар

Галерея 24 Квітня, 2024 18

За результатами обговорення учасники наради визначили конкретні алгоритми дій, спрямовані на вирішення піднятих проблемних питань

За результатами обговорення учасники наради визначили конкретні алгоритми дій, спрямовані на вирішення піднятих проблемних питань

У п’ятницю, 19 квітня 2024 року, у приміщенні обласної прокуратури під головуванням керівника Львівської обласної прокуратури Геннадія Демченка та його першого заступника Олександра Таргонія відбувся семінар на тему: «Проблеми, які виникають під час підтримання публічного обвинувачення та оскарження незаконних судових рішень у кримінальних провадженнях».

Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.

У заході взяли участь керівники окружних прокуратур, їх перші заступники, заступники, начальники відділів окружних прокуратур, а також прокурори, які підтримують публічне обвинувачення в суді, працівники апарату обласної прокуратури, відповідальні за цей напрям роботи.

Акцентовано увагу на змінах до КК України стосовно удосконалення видів покарань. Зокрема, його нормами впроваджено новий вид основного кримінального покарання – пробаційний нагляд, що стане альтернативою арешту. Такі зміни мають ефективніше виправляти поведінку засуджених, розвантажить слідчі ізолятори та зменшать фінансові витрати держави.

Також прокурор відділу забезпечення обвинувачення у регіоні Остап Абрагамець та прокурор відділу забезпечення обвинувачення в апеляційному суді Зіновій Ліховин розповіли про особливості реагування прокурорів на незаконні судові рішення у кримінальних провадженнях в апеляційному порядку.

Начальник управління підтримання публічного обвинувачення в суді Юрій Подік розглянув причини ухвалення судами виправдувальних вироків та інших рішень реабілітуючого змісту.

Про ефективність реалізації прокурорами процесуальних повноважень при перегляді судових рішень у касаційному порядку виступила Уляна Горин, начальник відділу забезпечення обвинувачення в апеляційному суді.

Степан Яворський, прокурор відділу забезпечення обвинувачення в апеляційному суді акцентував увагу на правових позиціях Верховного Суду у кримінальних провадженнях.

За результатами обговорення учасники наради визначили конкретні алгоритми дій, спрямовані на вирішення піднятих проблемних питань.

Коментарі

Позначки: