У Львові триває вже третій Осінній медсестринський форум

Галерея 28 Жовтня, 2023 96

Його темою цьогоріч є «Медсестринство перед обличчям викликів». І найпершим викликом для галузі, звісно ж, є ті проблеми та завдання, які ставить перед нами війна

Вчора та сьогодні у Львові триває вже третій Осінній медсестринський форум.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.

Його темою цьогоріч є «Медсестринство перед обличчям викликів». І найпершим викликом для галузі, звісно ж, є ті проблеми та завдання, які ставить перед нами війна. 

Саме тому особливу увагу учасники цієї міжнародної професійної зустрічі присвячують  збереженню та відновленню ментального здоров’я українців. Для цього у програмі багато експертних обговорень, дискусій, майстер-класів, практичних тренінгів та взаємне ділення досвідом.

Медсестри – невідʼємна частина медичної галузі. Без них уявити лікування чи реабілітацію неможливо. Саме тому професійна осіння зустріч спільноти у Львові вже третій рік об’єднує медсестринську спільноту України, викладачів медичних коледжів та міжнародних спікерів. Цьогоріч вони приїхали, зокрема, із Польщі.

«Мав за честь, разом із міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком, привітати медичних сестер у Львові, поділитися думками, як місцеве самоврядування може підвищувати престижність цієї професії, і побажати вдалого і результативного продовження форуму. 

Бог не має інших рук, ніж руки людини. І руки медичних сестер та братів найчастіше є руками Бога для всіх, хто потребує допомоги. Саме тому і держава, і ми на місцях маємо дбати та розвивати  інститут медсестринства», – наголосив Холод.

Осінній медсестринський форум вже втретє організовує Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти. Цього року — за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, USAID, Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації.

Коментарі

Позначки: , ,