У Львові сьогодні пройде ювілейна “Українська пісня” (ВІДЕО)

Галерея 14 Серпня, 2021 344

Українська пісня. Фото Четверта студія

На «Арені Львів» прозвучать найяскравіші хіти за 30 років Незалежності України

Сьогодні, 14 серпня, Національний проект «Ukrainian  Song Project/Українська пісня» збере на «Арені Львів» ТОП-артистів української сцени, а також відкриє Україні нові імена, які отримають шанс виступити на одній стадіонній сцені із визнаними зірками.

Про це організатори розповіли під час прес-конференції на “Арені-Львів”, пише Четверта студія.

Так Львів уже вп’яте перетвориться на столицю українського шоу-бізнесу – і цьогоріч на всю країну з міста Лева прозвучать найяскравіші україномовні хіти за 30 років нашої Незалежності.

Хедлайнери Національного проекту «Ukrainian  Song Project/Українська пісня 2021» – гурти «ВВ», «СКАЙ» і «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», співачки Ірина Білик, JAMALA та Анна Трінчер, співаки MELOVIN, Сергій Бабкін і Віктор Павлік, а також відкриття 2021-го року WELLBOY. А новизни музичному дійству додасть свіжа кров – десятеро фіналістів проекту: АНЦЯ, JULINOZA, Semyokhina, ЛЕV, BORA, «GG Гуляй Город» (feat. Morphom), Sowa, «Cry неба», Маргарита Самойлова і MARLEN. 14 серпня на «Арені Львів» буде оголошено ім’я переможця «Української пісні 2021», призом для якого стане продюсування та запис пісні на FOXXSTUDIOS Вадима Лисиці і промо та менеджмент від «Української пісні» протягом року.

Гасло цьогорічного проекту: «Українська пісня» – історія народжує майбутнє!», – каже співзасновник та генеральний продюсер Національного проекту «Ukrainian Song Project/Українська пісня» Тарас Курчик. – 14 серпня на «Арені Львів» прозвучать пісні, які не просто стали хітами, а на яких зростали та продовжують зростати цілі покоління. Так ми розповімо історію української музики за 30 років Незалежності України. А водночас відкриємо нові імена на нашій сцені, які, я впевнений, уже незабаром з легкої руки «Української пісні» стануть відомими на всю країну.

Українська пісня. Фото Четверта студія

Українська пісня. Фото Четверта студія

Здивує «Українська пісня 2021» виглядом і масштабністю сцени.

Цьогоріч вона нагадуватиме гігантського птаха у формі цифри V, що символізуватиме п’ятиріччя проекту. І матиме рекордну кількість екранів, а також світлових та візуальних ефектів.

Матиме «Українська пісня 2021» і благодійну мету – привернути увагу суспільства та акумулювати необхідні кошти для порятунку життя маленької львів’янки Вікторії Полюги, у якої діагностували рідкісне захворювання СМА (спінально м’язова атрофія) і яку може врятувати лише один укол (його вартість – 2,3 мільйона доларів). Крім того, уже традиційно організатори Ukrainian Song Project забезпечать безкоштовний вхід на грандіозний концерт захисникам, які пройшли війну на сході України.

Коментарі

Позначки: , , , ,