У Львові розгорнули 20-ти метровий “Прапор Єдності” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея 12 Серпня, 2020 332

"Прапор Єдності" у Львові ,фото 4studio

Сьогодні, 12 серпня, до Львова прибув Прапор Єдності, який мандрує Україною і збирає на собі пам’ять у вигляді підписів державників і патріотів, інформує 4studio.

З цієї нагоди у Парку культури відбулась урочиста акція з урочистого розгортання стяга за участі десятків активістів та українських патріотів. На захід завітав і нардеп від “Європейської Солідарності” Олег Синютка.

“20-ти метровий “Прапор єдності” мандрує Україною. На полотні українці пишуть побажання один одному. Софія Федина привезла прапор з Закарпатської області і сьогодні його розгорнули у Львові, а далі синьо – жовтий символ нашої єдності поїде до Тернополя.

В єдності наша сила!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!”, – написав політик на своїй сторінці у Facebook.

Організатори акції ГО “Справа Громад Львів” називають синьо-жовтий прапор справжнім символом єдності українського народу.

Раніше Прапор Єдності вже побував  у Полтаві, Херсоні, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Дніпрі, Кривому Розі, Сумах, Черкасах, Кропивницькому, Чернівцях, Коломиї, Івано-Франківську, Ужгороді.

Після Львова стяг помандрує помандрував до Тернополя, потім – до Хмельницького, а до Дня Незалежності прибуде в українську столицю.

Коментарі

Позначки: , , , ,