У Львові протестують проти несвоєчасного відкриття ринку землі (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 14 Січня, 2020 473

Акція протесту "Продається Україна" фото 4studio

Активісти переконані, що голос вулиці дієвий і може змінити хід подій.

Сьогодні, 14 січня, у центрі Львова відбувається акція проти відкриття ринку землі в нинішніх умовах із символічною назвою “Продається Україна”, пише 4studio.

Активісти вважають, що законопроект про ринок землі #2178-10 загрожує національній безпеці і без належної підготовки такі дії нанесуть лише шкоду країні.

“На сьогодні у нас досі не інвентаризовано землі, а єдина інвентаризація за часів незалежності України була проведена ще у 1998 році й здійснювалась без належних документів, а отже, велика частка земель була інвентаризована фіктивно”, – сказала у коментарі 4studio активістка ГО “Народна дія Львів” Ірина Юзик.

До акції приєднались кілька десятків активних громадян, які тримали у руках плакати з красномовними тематичними гаслами, а посеред площі Галицької учасники акції зробили інсталяцію з землі, паперових грошей та конвертів, як символ дерибану, який чекає на українську землю у разі прийняття згаданого законопроекту.

“Якщо ми зараз відкриємо ринок землі, ми ризикуємо в результаті просто залишитись ні з чим, а земля – це найважливіший стратегічний запас будь-якої країни”, – акцентують активісти.

“Ми зовсім не проти ринку землі, але у разі прийняття цього недопрацьованого законопроекту, може бути серйозна біда. Як учасник групи, яка розробляла пропозиції для розгляду по даному законопроекту до Верховної Ради, скажу, що у фермерів та аграріїв є серйозні зауваження, зокрема, що стосується продажу землі юридичним особам та зосередження великого земельного масиву в одних руках”, – зауважив керівник Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків.

Додамо, що масштабна акція нині відбувається у столиці, а у менших містах України люди точково виходять, аби привернути увагу до небезпек даного законопроекту.

Коментарі

Позначки: , , , ,