У Львові покажуть дитячі музичні вистави “Вкрадене Різдво, або Незвані гості…”

Галерея 19 Грудня, 2023 101

Один із героїв актуальної казки – Павук Павутін, з підступністю якого борються непереможні сили Країни Світла

13 та 14 січня у Львові, в Палаці залізничників (“РОКС”, вул. Федьковича, 54/56), показуватимуть музичну виставу для дітей “Вкрадене Різдво, або Незвані гості…” – від творців “Різдвяних пригод Святого Миколая”, які у грудні зібрали понад десять аншлагів.

Про це повідомила журналіст Галина Гузьо, пише Четверта студія.

“Вкрадене Різдво, або Незвані гості…” – метафорична історія про Різдвяні дива. Сюжет – казковий, але з актуальними поворотами. У Країни Світла усі готуються до Різдвяних святкувань. Злий цар Країни Темряви Павук Павутін ненавидить Різдво, тому хоче захопити Країну Світла. Лиходію  допомагають три його сестри: Брехня, Жадібність і Заздрість. Магія та хитрощі, чари та обман… І на противагу їм – непереможні сили Країни Світла!

“Вкрадене Різдво” – видовищна, добра та повчальна казка, яка перенесе дітей у дивовижній світ, в якому вони зустрінуться з улюбленими казковими героями, що опинилися у сучасних реаліях та ще й при дивних, несподіваних обставинах.

– Наші діти щодня зустрічаються зі страшними реаліями війни: ракетні небезпеки, повітряні тривоги, укриття, новини з фронту, втрати… – каже продюсерка музичної вистави “Вкрадене Різдво, або Незвані гості…”, народна артистка України Ірина Мазур. – Тому з дітьми треба говорити про війну. Говорити у різний спосіб – і засобами сценічного мистецтва, зокрема. Так у нашій виставі появився антигерой Павук Павутін – як уособлення абсолютного зла. Йому протистоять сили добра і світла. Які б плани не мало зло, Різдво у наших дітей ніхто не має права вкрасти!

У музичній виставі задіяно понад два десятки артистів відомого ТанцТеатру “Життя”. “Вкрадене Різдво” буде цікаве не лише дітям 5-12 років. Адже усі ми родом з дитинства, чи не так? Творимо Різдвяно-Новорічні спогади разом!” – зауважують творці казки.

Квитки на музичну виставу “Вкрадене Різдво, або Незвані гості…” 13-14 січня 2024 р. доступні онлайн:

https://gastroli.ua/tickets/vkradene-rizdvo-13-01-14-00/buy

https://gastroli.ua/tickets/vkradene-rizdvo-14-01-14-00/buy

Коментарі

Позначки: ,