У Львові депутати підтримують аферу Садового

Галерея 15 Квітня, 2024 134

Адамик рекламує ЛеоКарт

Львів’яни масово скаржаться на систему електронної оплати за проїзд ЛеоКарт, але представники депутатського корпусу не реагують на ці скарги

Львів’яни масово скаржаться на систему електронної оплати за проїзд ЛеоКарт, але представники депутатського корпусу не реагують на ці скарги.

Про це пише Четверта студія.

Натомість керівник фракції “Європейська Солідарність” Петро Адамик вирішив ще й прорекламувати ЛеоКарт.

Таку світлину він опублікував у Фейсбуці.

“Приємно бачити львівські трамваї у Львові. Нині ми підсумовували проєкт з закупівлі містом десяти п’ятисекційних низькопідголових трамваїв Концерн “Електрон”.

Свого часу тодішня команда чиновників не хотіла купувати ці львівські трамваї для міста. Однак трамваї “Електрон” у Львові – це була далекоглядна та правильна інвестиція.

Я був вражений, що ми може робити такі красені. 60 відсотків складових цих трамваїв виготовляють саме у нашому місті. Я радий, що ми лобіювали це питання, адже сьогодні всі ми бачимо чудові результати цього проєкту.

Контракт на постачання трамваїв ЛКП “Львівелектротранс” ми уклали у вересні 2020 року, а отримувало їх поетапно – впродовж 2021-2024 років.

Нагадаю, що оновлення рухомого складу ЛКП “Львівелектротранс” відбувалося за кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку у межах проєкту “Міський громадський транспорт України”.

Цей проєкт втілювався Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України разом з Міністерством фінансів України, міськими радами та комунальними підприємствами. Технічну підтримку у розмірі 3,5 млн євро проекту надав Європейський Союз.

Завдяки участі у цьому проєкті Львів отримав від Європейського інвестиційного банку 17,4 млн євро кредиту на закупівлю десяти п’ятисекційних трамваїв.

Ця угода також передбачає купівлю обов’язкових запчастин та витратних матеріалів, обладнання та інструментів для технічного обслуговування та ремонту вагонів”, – написав Петро Адамик.

Коментарі

Позначки: , , ,