У Львівському ліцеї імені Героїв Крут відбулися змагання операторів дронів серед школярів

Галерея 03 Грудня, 2023 254

У заході взяли участь представники середніх закладів освіти та центрів національно-патріотичного виховання міста Львова, ліцеїсти спеціалізованих закладів зі Львова, Острога та Луцька

Вперше в Україні Львівський ліцей імені Героїв Крут зініціював та організував змагання операторів дронів серед старшокласників.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОР.

У заході взяли участь представники середніх закладів освіти та центрів національно-патріотичного виховання міста Львова, ліцеїсти спеціалізованих закладів зі Львова, Острога та Луцька.

Юнаки та дівчата виконували завдання на кількох етапах: проходження повітряного маршруту спеціальною трасою індивідуально та попарно командою, доставка медичної допомоги умовно пораненому, пошук замаскованого об’єкта, а також творче опрацювання відзнятого матеріалу та створення відеовізитівок команд.

«Сам факт участі того чи іншого закладу освіти у дронових змаганнях свідчить про розуміння такими ліцеями чи школами сучасних вимог. Вміння пілотувати БпЛА вимагає також високого рівня знання технологій. А змагання перевіряють і вдосконалюють командну співпрацю», – кажуть організатори.

До складу журі увійшли фахівці аеророзвідки з військових структур, які знають теорію та практику пілотування і застосування дронів. За результатам и змагань перемогу здобула команда ліцею імені Героїв Крут. Другу сходинку зайняли колеги з Луцька , а третій результат продемонструвала команда Середньої загальноосвітньої школи 42 м.Львова.

Коментарі

Позначки: ,