У Києві вимагали відставки Шкарлета (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 04 Лютого, 2022 75

У Києві вимагали відставки Шкарлета

Представники студентського самоврядування Національного університету “Києво-Могилянська академія” оголосили безстроковий страйк через відмову міністерства освіти та науки визнавати результати виборів президента академії. У п’ятницю, 4 лютого студенти прийшли до Кабінету міністрів з вимогами відставки міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. 

Про це йдеться в сюжеті “Прямого”, пише Четверта студія.

Зазначається, що під стінами Кабінету міністрів з самого ранку зібралося чимало студентів. Вони мають одну вимогу: відставку Сергія Шкарлета. Також стало відомо, що наказ на повторне проведення виборів президента Києво-Могилянської академії скасували в ніч з 3 на 4 лютого.

У Києві вимагали відставки Шкарлета

У Києві вимагали відставки Шкарлета

У Києві вимагали відставки Шкарлета

Однак ті дії, які вчиняло міністерство освіти та науки щодо університету, спричинили реакцію серед студентства. Крім представників Києво-Могилянської академії тут перебувають представники й інших вишів та навчальних закладів Києва. Адже йдеться не лише про те, що відбувалося саме в академії, а й про інші речі, які наразі турбують студентську молодь.

Також студентів прийшли підтримати й народні депутати України. Зокрема, народний депутат “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко звернув увагу на те, що вимоги Сергія Шкарлета провести повторні перевибори є перевищенням повноважень міністра і втручанням в університетську автономію. Крім того, це навіть має призвести до кримінальної відповідальності.

До студентів вийшли представники секретаріату Кабінету міністрів України та запросили делегацію від студентів на зустріч з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Відомо, що студенти мають три вимоги: підписання контракту з переможцем виборів Сергієм Квітом, відставка Сергія Шкарлета та продовження освітньої реформи.

Коментарі

Позначки: ,