У Івано-Франківську відкрили оновлений освітньо-культурний Гончаренко центр

Галерея 31 Січня, 2024 86

«Ще більше простору для саморозвитку»

У Франківську відкрили оновлений освітньо-культурний та волонтерський простір Гончаренко центр. На новій локації команда проєкту планує збільшити кількість подій та запустити нові навчальні курси. У найближчих планах — відкриття майстерні 3D-друку та запуск першого жіночого форуму.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Гончаренко.центр.

За словами директорки простору Оксани Кузьменко, Гончаренко центр у Івано-Франківську працює з лютого 2021 року. За цей час його відвідали десятки тисяч людей, а команда центру влаштувала понад 2500 унікальних подій. Щомісяця центр збирає більше 1600 франківців та франківок.

Утім масштабувати простір на старій локації було вже неможливо, тож з 30 січня Гончаренко центр Івано-Франківськ переїхав на вул. Незалежності, 113.

«Наш центр у Франківську працює вже майже три роки. За цей час ми встигли провести сотні культурних й освітніх заходів та створили справді дружній простір підтримки, посмішок, довіри та допомоги! Тепер переїжджаємо на нове місце, щоб дати нашим гостям ще більше подій та можливостей для освіти, розвитку та творчості!» —- коментує Оксана Кузьменко.

Наразі у просторі готуються відкривати ще більше курсів та майстер-класів. Тут вже навчають іноземних мов, фінансової грамотності, проводять психологічні тренінги, художні майстер-класи та події для всіх — від малечі до пенсіонерів. А в планах на лютий — запустити першу в місті майстерню 3D-друку та провести форум «Жінки та можливості».

Оновлений Гончаренко центр Івано-Франківськ вже працює з понеділка по суботу з 13:00 до 19:00 за адресою вул. Незалежності, 113. Більше інформації про курси та події простору — за цим посиланням.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована народним депутатом Олексієм Гончаренком у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Коментарі

Позначки: ,