Центру легеневого здоров’я передали необхідні засоби захисту (ФОТО)

Галерея 27 Березня, 2020 182

у Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр передали медичний вантаж, який напередодні бортом прилетів в Україну з Китаю, фото прес-служба ЛОДА

Одноразові засоби потребують частої заміни і в період епідемії будуть надзвичайно швидко розходитись

Сьогодні, 27 березня, у Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр передали медичний вантаж, який напередодні бортом прилетів в Україну з Китаю, інформує ЛОДА.

«Для нас сьогодні будь-яка допомога є цінною та необхідною. Ми дякуємо кожному, хто долучається у цей непростий час і підтримує медиків. Не варто забувати, що саме медики опинились на передовій у боротьбі з вірусом і їх захист вкрай важливий. Одноразові засоби потребують частої заміни, і в період епідемії будуть надзвичайно швидко розходитись. Тому запаси потрібно поповнювати постійно і швидко», – наголосив генеральний директор Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру (Центру легеневого здоров’я) Любомир Рак.

У Центр легеневого здоров’я, зокрема, передали близько 500 респіраторів високого захисту.

Такою маскою-респіратором можна користуватися в межах цілого робочого дня (однієї зміни), а потім потрібно замінювати на нову.

Коментарі

Позначки: , ,