Степан Полторак з робочим візитом відвідав Львівщину (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 30 Грудня, 2018 81

Сьогодні, 30 грудня, Міністр оборони України Степан Полторак під час робочої поїздки на Львівщину поспілкувався з особовим складом 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

“Я говорив хлопцям і дівчатам про ті зміни, які будуть в новому році. У грошовому, соціальному, правовому забезпеченні, зокрема щодо можливості піднайому житла і отримувати за це компенсацію. І взагалі, про перспективи розвитку Збройних Сил України на 2019 рік”, – зазначив Степан Полторак.

Окремо він зупинився на питанні державного оборонного замовлення.

“Хотів би зазначити, що державне оборонне замовлення, яке ми прийняли на Раді нацбезпеки і оборони, є дуже оптимістичним і дає нам всі підстави боротися за майбутнє з великою перспективою”, – наголосив Міністр оборони.

Як підкреслив Степан Полторак, “у нас з’являється нова потужна високотехнологічна зброя, комплекс високоточної зброї, яка дасть можливість наносити ураження противнику і захищати свою країну”.

Міністр оборони України зауважив, що пріоритет при цьому надається вітчизняному виробнику.

“Ми плануємо збільшити закупку нового озброєння і того, якого в нас ще немає на озброєнні. До 20 найменувань тих, яких немає сьогодні на озброєнні, ми плануємо закупити, і не тільки закупити, а й створити в Україні. Я б сказав, більшість із озброєння буде вітчизняного виробництва”, – акцентував Полторак.

 

Коментарі

Позначки: , , ,