Сергій Лазановський випустив трек про найважливіше свято

Галерея 07 Червня, 2024 58

Відео, на якому співак танцює та агітує привітати зі святом близьких українські користувачі відправили одне одному десятки тисяч разів

Український співак Сергій Лазановський презентує нову атмосферу пісню “День народження”, присвячену одному з найважливіших свят для кожної людини.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу співака.

За словами співака, у такий буремний час потрібно особливо цінувати щасливі моменти та як ніколи закарбовувати їх у пам’яті.

“У своїй творчості я завжди прагнув мати атмосферні треки про головні періоди життя та свята. Найцінніший подарунок, який ми отримуємо від батьків – це наше життя. Тому я вирішив створити з командою тематичну пісню “День народження”. Попри все, це свято – завжди про настрій та про життя. І зараз про це потрібно співати найгучніше”, – зазначає Сергій Лазановський.

Ще до свого релізу пісня “День народження” неабияк сподобалася користувачам у TikTok. Відео, на якому співак танцює та агітує привітати зі святом близьких українські користувачі відправили одне одному десятки тисяч разів. Наразі три ролики сумарно набрали майже 5 млн переглядів.

https://www.tiktok.com/@s.lazanovskyi.ridnyi/video/7375219127625010438?_t=8my5VcHK7vh

Відеоробота на трек “День народження” вийшла максимально реалістичною. Її меседж про радість скрізь роки. Акторами кліпу стали друзі співака, також у відео з’явився і співавтор пісні – лідер гурту GREENJOLLY Роман Калин.

“Це найшвидша робота, яку ми коли-небудь створювали. Хотілося просто відтворити атмосферу свята та показати, що Дню народження потрібно радіти у будь-якому віці”, – підкреслив виконавець.

Коментарі

Позначки: