Руйнацію моста на Львівщині спричинила безвідповідальність водіїв, – Служба автодоріг

Галерея 04 Травня, 2021 13 054

Демонтовуємо елементи зруйнованого моста через річку Західний Буг

Сьогодні у терміновому порядку відбулося засідання та комісійне обстеження зруйнованої споруди і об’їзних доріг перекритої ділянки на км 33+044 автомобільної дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк в селі Гайок керівників Укравтодору, Львівської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Львівській області, Національної поліції та Укртрансбезпеки.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Автошлях Львів – Радехів – Луцьк – національного значення та є одним із важливих артерій Львівщини, яка з’єднує з Волинською областю. Внаслідок руйнування моста завдано чимало шкоди мешканцям та гостям регіону, а саме:

припинено міжобласне автомобільне та приміське автобусне сполучення, громадського транспорту, ускладнено вантажне перевезення критично важливих вантажів та товарів.

За думкою кандидата технічних наук та провідного експерта будівельного Максима Коваля, руйнацію цього моста спричинила безвідповідальність водіїв, адже попри заборону через аварійний міст продовжували курсувати багатотонні вантажівки.

Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляє, що для об’їзду зруйнованої переправи влаштовані всі відповідні дорожні знаки, а робітники вже розпочали демонтаж зруйнованих елементів мостового переходу через річку Західний Буг та проводять підготовчі роботи для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Зазначимо, що цей міст включений до списку Національної програми відновлення мостів, що є частиною програми Президента «Велике будівництво» і на сьогодні вже завершуємо розроблення проєктної документації на капітальних ремонт цієї штучної споруди.

Фото Служби автомобільних доріг Львівщини

Коментарі

Позначки: ,