Про шалене, але отруйне кохання: Колін випускає новий трек

Галерея 17 Листопада, 2023 34

Вуличний романтик Колін представляє свіжий трек, який відображає суперечливість емоцій у світі кохання. Ця композиція розповідає історію шаленої любові, яка, проте, приносить тільки біль і страждання

Вуличний романтик Колін представляє свіжий трек, який відображає суперечливість емоцій у світі кохання. Ця композиція розповідає історію шаленої любові, яка, проте, приносить тільки біль і страждання.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу співака.

“А я на сигарі” розповідає історію головного героя, в життя якого несподівано і зухвало вривається дівчина. Вона перевертає його всесвіт з ніг на голову, порушуючи всі його попередні уявлення та правила. Автор намагається знайти втіху в сигареті, вірячи, що це допоможе забути про кохану, проте, схоже, це лише посилює його пристрасть. В пісні хлопець описує вплив дівчини на його життя, називаючи її “неповторною” і згадуючи про їх спільні моменти.

“Часто в житті буває, коли ти розумієш що конкретно попав, бо ти розумієш що з’явилась та, хто вкрала твою душу і не віддає її. Добре, коли це взаємно, але коли ні, це наштовхує на думки про те, що краще взагалі не любити. Я думаю, що трек відгукнеться пацанам, у яких теж була така ситуація”, – коментує свій трек Колін.

“А я на сигарі” вже доступний для прослуховування на усіх музичних платформах.

Кліп за посиланням

Коментарі

Позначки: