Помер відомий волонтер на інвалідному візку Антон Дубішин (ФОТО)

Галерея 20 Січня, 2022 242

Відійшов у вічність  відомий волонтер Антон Дубішин, який не дивлячись на важку форму інвалідності, що знерухомила його тіло, допомагав військовим, людям з вадами, дітям.

Звістку про смерть повідомив cьогодні Олег Монк на сторінці у Facebook, пише Четверта студія з посиланням на Варту.

“Не можу досі прийти до тями.  Антон Дубишин ти завжди був для нас натхненням і прикладом як треба залишатися людиною не дивлячись не нащо! Спочивай з миром. Нехай Господь прийме твою душу! Ти завжди будеш в нашому серці! Наталия Дубишина тримайся ти сильни ми поруч! Наші співчуття!” – йдеться у повідомленні.
Коли почалася війна Антон Дубішин не зміг залишатися осторонь, тож через Facebook списався із волонтеркою і запитав, що потрібно пораненим бійцям, які знаходяться у київському шпиталі.Він регулярно відвідував шпиталі. Купував гостинці, смаколики.

Згодом Антон запропонував своїй особливій команді, де були хлопці та дівчата, що вміють співати, танцювати, читати реп тощо, робити концерт для воїнів у шпиталі.

Назвали його «Особливі для особливих».

Вони особливі, бо втратили здоров’я, захищають наше життя та спокій на фронті, а ми особливі через свої обмеження, – розповідав Антон в матеріалі Української правди.

Відчувши на собі недружність простору до людей з інвалідністю, Антон намагався всіма силами змінити ситуацію.

Хлопець відвідував з мотиваційними виступами тюрми, центри для реабілітації наркозалежних, організовував  концерти, разом із мамою збирав допомогу для дитбудинків та інтернатів.

Його досить часто порівнюють з всесвітньо відомим мотиваційним тренером Ніком Вуйчичем.

Девізом Антона було «Недосяжних речей немає».

Коментарі