Патрульні завершили перевірку готовності доріг Львівщини до літа

Галерея 03 Травня, 2023 138

Результат обстеження

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху спільно із представниками служб автомобільних доріг завершили весняно комісійне обстеження вулично-шляхової мережі Львівщини.

Про це пише Четверта студія з посиланням на патрульну поліцію Львівщини.

Особливу увагу патрульні приділяли аварійно-небезпечним ділянкам та місцям концентрації ДТП. Поліцейські забезпечили їх облаштування відповідними технічними засобами.

Зокрема, на дорогах області та міста в утриманні дорожніх знаків виявили 2389 недоліків. 47240 м² розмітки у незадовільному стані. Виявили 22310 м² ям, вибоїн та просідань. Недоліки є в утриманні 945 об’єктів штучного освітлення. У незадовільному стані 2302 метри погонних транспортної огорожі. 800 дощоприймачів та люки колодязів у незадовільному стані.

Всі виявлені факти ямковості, колійності проїзної частини, заниження узбіччя, відсутність дорожніх знаків та інші недоліки, інспектори зафіксували в актах весняного комісійного обстеження та визначили обсяги робіт щодо їх ліквідації.

⚠️ За результатами обстеження патрульні видали 167 приписів та вимог на усунення недоліків за порушення правил, норм стандартів щодо утримання вулично-дорожньої мережі із зазначеними термінами на їх усунення.

📌 винесли 41 постанову на посадових осіб за ч. 1 ст. 140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд) КУпАП.

📌 склали 11 протоколів за ч. 4 ст. 140 (Недоліки в утриманні доріг, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.

📌 також, оформили 9 протоколів за ст.188-28 (Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції адміністративних матеріалів за порушення правил, норм та стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні вулично-дорожньої мережі) КУпАП.

Безпечних вам доріг!

Коментарі

Позначки: ,