На Зелені Свята дітей та дорослих запрошують в унікальний парк “Джерело” біля Львова

Галерея 22 Червня, 2024 972

В оновленому Зоологічно-дендрологічному парку “Джерело”, що в селі Оброшине неподалік Львова, відбудеться святкове дійство

У неділю, 23 червня, на Трійцю, в оновленому Зоологічно-дендрологічному парку “Джерело”, що в селі Оброшине неподалік Львова, відбудеться святкове дійство. Львів’ян та жителів області запрошують провести Зелені Свята в атмосфері унікальної природи і з колоритом українських традицій.

Про це ІВ Четверта студія повідомила журналіст Галина Гузьо.

Вітається дрес-код у вишиванках або у білому вбранні.

У вечірній програмі заходів 23 червня в парку “Джерело” – виступ відомого співака, переможця проєкту “Голос країни” Павла Табакова, театралізоване шоу від Театру «Воскресіння», номери від танцювальної студії «Ла балет» та юних талантів із Оброшинської дитячої мистецької школи. Крім того, для дітей – анімація, бульбашкове шоу, батути, а для дорослих – різноманітні вікторини і конкурс на найавтентичніше українське вбрання. Із національного колориту – також майстер-клас плетіння вінків з живих квітів та трав, спільні танці для дітей та дорослих, хороводи.

Протягом усього дня Зоологічно-дендрологічний парк “Джерело” працюватиме у звичному для себе режимі. Цей дивовижний парковий комплекс – справжній артефакт, місце сили і первозданної природної краси. «Джерело» – локація, де починаються пригоди, які захоплять і дітей, і дорослих. Сам парк, оповитий легендами, засновано 1730 року, а сучасний статус він отримав 1983-го.

Певний час комплекс занепадав і практично припинив своє існування… Та за останні півтори року отримав нове дихання – й тепер тут знову ожили і розвиваються дендропарк із десятками рідкісних, екзотичних рослин та кількасотлітніх дерев, а також контактний зоопарк із неймовірно привітними оленями, єнотами, носухами, поні, павичами, фазанами, перепелами, куріпками, карликовими декоративними курми та іншими тваринами.

Поблизу парку “Джерело” – старовинний Палац архієпископів. Цей ансамбль будівель, датований початком XVIII століття, є видатним зразком заміської садиби доби бароко в Україні.

На вхід у парк “Джерело” діють гнучка цінова політика, спеціальні пропозиції для груп і пільги для багатьох категорій. А по понеділках цей унікальний заповідник безкоштовно можуть відвідати військові з родинами, жителі села Оброшине, діти-сироти до 14 років з опікунами.

Крім того, керівництво “Джерела” періодично організовує безоплатні екскурсії для воїнів, які проходять реабілітацію на Львівщині, і для дітей з особливими потребами.

Більше про парк “Джерело” – тут.

Коментарі

Позначки: , ,