На Львівщину прибули британські ракетні комплекси NLAW (ФОТО)

Галерея 25 Січня, 2022 82

На Львівщину прибули британські ракетні комплекси NLAW, фото Павло Ткачук

Сьогодні у 184 Навчальний центр Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалась підготовка українських військовослужбовців до застосування новітніх протитанкових ракетних комплексів NLAW, які днями у якості допомоги Збройним Силам України були надані Урядом Великобританії.

Про це повідомив начальник Академії Павло Ткачук, пише Четверта студія.

“Особисто відвідав перше заняття, поспілкувався з інструкторами тренувальної місії Великобританії в України “ORBITAL”, які готують наших воїнів, ознайомився з тактико-технічними характеристиками та особливостями застосування цього новітнього озброєння.

На Львівщину прибули британські ракетні комплекси NLAW, фото Павло Ткачук

На Львівщину прибули британські ракетні комплекси NLAW, фото Павло Ткачук

Вже невдовзі перші декілька десятків військовослужбовців ЗС України будуть здатні не лише ефективно застосовувати ці ПТРК, але й зможуть самі навчати інших українських воїнів.

Вдячний вищому військовому керівництву нашої держави за довіру та можливість розпочати цю підготовку саме у нас, а Уряду Великобританії та інструкторам місії “ORBITAL” – за допомогу й підтримку як Українського війська, так і України в цілому.

Переконаний, спільними зусиллями ми захистимо нашу Батьківщину від будь-яких зазіхань агресора!”, – написав Павло Ткачук.

Коментарі