На Львівщині вкрали гроші під час ремонту лікарні (ФОТО)

Галерея 15 Лютого, 2024 84

на Стрийщині – підозрюють організовану групу

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом учасникам організованої групи. Депутату, директору лікарні та керівнику приватного підприємства інкриміновано заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення офіційних документів (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.

За даними слідства, на Стрийщині місцевий депутат організував та реалізував схему з привласнення коштів під час проведення будівельних робіт корпусу лікарні.

Для цього він залучив директора однієї з міських лікарень району та «потрібного» суб’єкта господарювання, з яким було укладено договір підряду.

Щоб створити видимість законних повноважень депутата на об’єкті, його визначили технічним директором проєкту.

В подальшому, директор приватного підприємства вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про їх вартість неправдиві відомості. В останніх завищено обсяги виконаних робіт, використаних матеріалів, а також їх вартість. В свою чергу, службова особа медичного закладу погодила та підписала неправомірні документи.

Внаслідок цього підряднику безпідставно перераховано майже 800 тис. грн.

Директора лікарні відсторонено від виконання обов’язків.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу УСР у Львівській області ДСР Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі

Позначки: ,