На Львівщині відбувся Всеукраїнський ветеранський форум «Коло побратимів»

Галерея 02 Жовтня, 2023 39

У Моршині

У заході беруть участь понад 100 учасників – представники громадського сектору, місцевих громад, реабілітаційних центрів, ветеранських спілок, правозахисники, юристи, психологи, експерти з соціальної роботи з Львівської, Волинської, Запорізької, Івано-Франківської областей, Дніпра, Одеси та Києва.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

Форум проходитиме у місті Моршин. Протягом двох днів там проводитимуть дискусії на теми правового супроводу ветеранів та членів їх сімей; соціальної реінтеграції та психологічно  адаптації, медичної та ментальної реабілітації; освітніх потреб; професійної адаптації та самореалізації ветеранів тощо. 

Для фотовиставки свої фото надав фотограф, легіонер боєць ЗСУ, громадянин США Стів Андре.

Творчий вечір проведуть Олена Герасим’юк та парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Ярина Чорногуз. У межах Форуму також відбудеться вистава Львівського Національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької «Життя P.S.» за книгою ветеранки Валерії Бурлакової (з прямою трансляцією самої авторки). А до Дня захисників і захисниць України – 1 жовтня – святковий куліш в Музеї-садибі Степана Бандери та концерт.

Всі мистецькі акції – благодійні, відбуваються на громадських засадах.

Коментарі

Позначки: ,