На Львівщині стартував фотопроект, присвячений учасникам Ігор Нескорених (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея Фарш Назар 26 Вересня, 2018 233

Сьогодні, 26 вересня, у парку “На валах” відбулась фотосесія за участі членів Національних збірних команд України Ігор Нескорених 2017 та 2018 років, серед яких двоє ветеранів Сергій Шимчак та Богдан Оксентюк представлять Україну цьогоріч на міжнародних змаганнях «Invictus Games» у м. Сідней упродовж 20-27 жовтня.

Також з хлопцями зустрівся голова Львівської ОДА Олег Синютка:

“Ми віримо у вашу перемогу цьогоріч на міжнародних змаганнях у м. Сідней. Ви сильні і ви є гордість Львівщини”,- зазначив губернатор Львівщини.

“Ігри Нескорених – це можливість показати хлопцям, які повертаються з війни з пораненнями, що життя триває і потрібно рухатись вперед. Це також представлення нашої країни і я отримую мотивацію, коли дивлюсь на учасників, які мають важчі травми за мене і беруть участь у змаганнях”, – розповів Богдан Оксентюк.

“Цей проект ми створюємо з метою підтримати хлопців, які цьогоріч поїдуть на міжнародні змагання, а також, щоб кожен дізнався про учасників Ігор Нескорених 2017 року, які гідно представили Львівщину минулоріч. Відтак, у Львівській ОДА презентуємо інформаційний стенд із світлинами спортсменів, їх тренерів та інформацією про них”, – зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Довідково:  Ігри нескорених (англ. Invictus Games) — це міжнародні ігри в паралімпійському стилі. В іграх, створених принцом Гаррі, беруть участь поранені військовослужбовці та пов’язані з ними ветерани у таких видах спорту як баскетбол на візках, волейбол сидячи і веслування в залі. «Invictus» з латини означає «непереможний», «незламний» або «нескорений». Перші Ігри нескорених відбулися 2014 року в Олімпійському парку королеви Єлизавети у Лондоні.

Богдан Оксентюк (ветеран Національної гвардії України, учасник АТО з 2014 по 2018 рік) – володар золотої медалі з плавання в категорії ISC та срібний призер у змаганнях з бігу на 1500 м у категорії ІТ7 на Національних Іграх Нескорених 2018.

Сергій Шимчак (ветеран Збройних сил України, учасник АТО у 2014-2015 роках) – володар золотої з велоспорту у категорії IRB 1, срібні медалі зі стрільби з лука серед новачків.

Коментарі

Позначки: , , ,