На Львівщині прокурори обговорили кібербезпеку

Галерея 29 Березня, 2024 49

Обласні прокурори провели семінар про проблемні аспекти розслідування кримінальних проваджень у сфері кібербезпеки

У Львівській обласній прокуратурі відбувся семінар на тему «Проблемні питання, які виникають під час розслідування кримінальних проваджень у сфері кібербезпеки».

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу відомства.

«Кібербезпека є одним із пріоритетів у системі національної безпеки України. У зв’язку із швидким розвиток інформаційних технологій, кіберзагрози збільшуються і еволюціонують. Саме тому ми зібрались сьогодні, щоб обговорити проблемні питання досудового розслідування кримінальних проваджень у сфері кібербезпеки, а також окреслити алгоритми дій для їх ефективного вирішення», – зазначив заступник начальника Управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю обласної прокуратури Орест Чемний.

У заході взяли участь керівники окружних прокуратур, їх перші заступники, заступники, начальники відділів окружних прокуратур, а також прокурори, які здійснюють нагляд у формі процесуального керівництва, працівники профільних відділів апарату обласної прокуратури, керівний склад та оперативні працівники УПК у Львівській області Департаменту кіберполіції НПУ.

На семінарі обговорили особливості початку кримінального провадження щодо кіберзлочинів, їх виявлення та документування, а також труднощі, які можуть виникати під час досудового розслідування даної категорії проваджень.  За результатами обговорення, учасники наради визначили конкретні алгоритми дій, спрямованих на вирішення піднятих проблемних питань.

Коментарі

Позначки: ,