На Львівщині продовжують виявляти небезпечні знахідки та знищувати їх (ФОТО)

Галерея 12 Квітня, 2021 125

На Львівщині продовжують виявляти небезпечні знахідки та знищувати їх

11 квітня о 09:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що поблизу с. Шпиколоси (Сокальська МТГ) Червоноградського району під час земляних робіт в полі, на відстані 600 м від житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на авіаційну бомбу (ФАБ-100) часів ІІ Світової війни.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-центр ДСНС Львівщини.

За фактами виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Водночас, 11 квітня фахівці піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили та знищили встановленим порядком 8 боєприпасів часів ІІ Світової війни.

3 мінометні міни калібру 81 мм та 2 артснаряди калібру 75 мм, що були виявлені в с. Волуйки (Буська МТГ) Золочівського району під час проведення земляних робіт на присадибній ділянці. Боєприпаси знаходились на відстані 60 м від житлових будинків.

152 мм артилерійський снаряд та 2 артснаряди калібру 75 мм, що були виявлені в с. Єлиховичі (Золочівська МТГ) Золочівського району в полі, на відстані 1 км від житлових будинків.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники застерігаю мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Коментарі

Позначки: , , ,