На Львівщині попрощалися із пілотом гелікоптера

Галерея 29 Травня, 2024 295

Евакуйовував поранених з “Азовсталі”

25-річний пілот Іван Ваховський загинув 31 березня 2022 року при виконанні бойового завдання. Військового поховали у Бродах на Львівщині через два роки й два місяці після загибелі.

Суспільне поспілкувалося з друзями Івана Ваховського, пише Четверта студія.

Пілот загинув при спробі евакуації поранених із “Азовсталі”. Друг Івана Назар розповів, що військовий був бортовим техніком. За його словами, Іван мріяв стати пілотом:

“Змалку фотографії показували його батьки, сестри, де він там вже у формі був біля вертольотів, завжди йому то подобалось, хотів бути військовим”.

“Він все розказував про ці системи, про те, що б було класно зробити, які там закордонні вертольоти. Він тим жив велику частину свого життя”, — додає друг Івана Роман Курило.

Іван Ваховський навчався у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, згодом служив на посаді бортового авіаційного техніка вертолітної ескадрильї. Був учасником АТО, ООС, брав участь у миротворчих місіях у Конго.

“Він зростав дуже слухняною й доброю дитиною, дуже добре вчився в школі й мав свою мету, як сказав священник – літати в небі. Він закінчив з червоним дипломом Харківський університет Кожедуба. Пішов захищати нашу батьківщину, в тому числі й нас. Звичайно, жаль хоронити таких дітей, які дійсно гинуть заради своєї землі, заради батьківщини й захищають нас від ворога”, — каже сусідка Івана Валентина Біль.

Військовий загинув у віці 25 років. Його останній політ відбувся 31 березня 2022 року — під час чергового евакуаційного рейсу до Маріуполя його борт збили росіяни.

Коментарі

Позначки: ,