На Львівщині півтори сотні офіцерів за призовом завершили курси перепідготовки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея 03 Березня, 2021 692

На Львівщині півтори сотні офіцерів за призовом завершили Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації. Фото Національна академія сухопутних військ

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбувся черговий, вже сьомий, випуск військовослужбовців, які пройшли Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Слухачі курсів були прийняті на військову службу за призовом наприкінці 2020 року.

Про це інформує прес-служба Національної академії сухопутних військ, пише Четверта студія.

Таким чином, офіцерські лави Збройних Сил України поповнять ще півтори сотні військовослужбовців.

– Маю велику честь привітати з випуском офіцерів, які пройшли і завершили тримісячне навчання на базі Національної академії. Впевнений, що Ви відновили свої військові навички і знання, отримані на військових кафедрах різних українських вишів. Окрім того, Національна академія дала вам найкраще, чим володіє провідний видовий виш: неоціненний досвід військовослужбовців і науково-педагогічного складу, набутий у війні з російським агресором, – зазначив у вітальному слові начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. – Зичу Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у ратній службі по захисту нашої Батьківщини. Хай вас оберігає Господь Бог і підтримує ангел-охоронець. У добру путь, панове офіцери! Слава Україні!

Після цього кращих військовослужбовців Курсу нагородили відзнаками начальника Національної академії сухопутних військ, грамотами та подяками.

– За цей час навчання ми відновили наші навички у військових спеціальностях та отримали вагомий вантаж нових знань. Це нам вдалося завдяки талановитим викладачам та мудрим командирам. Тож, хочу щиро подякувати викладацькому та офіцерському складу Академії за нові знання, вміння та навички. Я впевнений, що ми з гідністю та гордістю будемо нести почесне звання офіцера Збройних Сил України! – подякував за науку випускник Курсів молодший лейтенант Василь Староста.

Офіцерське поповнення також отримало благословення на добру службу від військового капелана Національної академії отця Андрія Хомишина, який разом з отцем Юрієм Балухом окропив їх свяченою водою. Музичне привітання на адресу випускників пролунало від оркестру 184-го Навчального центру, який також входить до складу Національної академії сухопутних військ. Військові музиканти продемонстрували винуватцям та гостям свята святкове дефіле.

Слід наголосити, що випускники цих Курсів поповнять не лише лави Сухопутних військ, а й військові колективи Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ, Командувань Сил логістики та Сил підтримки. Левова частина офіцерів, звичайно, розподілена у частини безпосереднього підпорядкування командування Сухопутних військ та оперативні командування цього виду Збройних Сил.

Коментарі

Позначки: ,