На Львівщині перекрили ще один канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон

Галерея 22 Травня, 2023 214

Як встановили співробітники Управління міграційної поліції у Львівській області спільно зі слідчими Львівського районного управління поліції №1 за процесуального керівництва Галицької обласної прокуратури, 27-річний мешканець Львівського району сприяв у незаконному переправленні військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України у воєнний час.

Про це пише Четверта студія з посиланням на поліцію Львівщини.

Преребуваючи на посаді керівника одного з відділів транспортного підприємства і маючи відповідні повноваження, зловмисник подавав заявки на внесення до однієї з систем неправдивих відомостей про чоловіків, які не були працівниками підприємства, що давало їм право на виїзд за межі території держави.

Таким чином він сприяв незаконному переправленню через державний кордон України не менш ніж 50 військовозобов’язаних чоловіків.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1,2 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Коментарі

Позначки: