На Львівщині патрульна поліція нарешті побачила ями (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея 12 Травня, 2021 697

На Львівщині завершили весняне комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі

На Львівщині завершили весняне комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі і видали понад 130 приписів на усунення недоліків

На Львівщині завершили весняне комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі і видали понад 130 приписів на усунення недоліків

Про це пише Четверта студія з посиланням на патрульну поліцію Львівської області.

З 30 березня до 30 квітня на території Львівської області інспектори відділу безпеки дорожнього руху здійснили весняне комісійне обстеження доріг, вулиць населених пунктів, шляхопроводів та залізничних переїздів.

Зокрема, на дорогах області та міста в утриманні дорожніх знаків виявили 2416 недоліків. Понад 27 тисяч м² розмітки у незадовільному стані. Виявили понад 28 тисяч м² ям, вибоїн та просідань. Недоліки є в утриманні 632 об’єктів штучного освітлення. У незадовільному стані майже 3 тисяч метрів погонних транспортної огорожі. 40 світлофорних об’єктів в поганому стані.

Всі виявлені факти ямковості, колійності проїзної частини, заниження узбіччя, відсутність дорожніх знаків та інші недоліки зафіксували в актах весняного комісійного обстеження та визначили обсяги робіт щодо їх ліквідації.

За результатами обстеження патрульні відділу безпеки дорожнього руху видали 136 вимог (приписів) на усунення недоліків за порушення правил, норм стандартів щодо утримання вулично-дорожньої мережі.

Винесли 33 постанови за ч. 1 ст. 140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд) КУпАП.

Склали 14 протоколів за ч. 4 ст. 140 (Недоліки в утриманні доріг, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.

Також, оформили 15 протоколів за ст.188-28 (Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції адміністративних матеріалів за порушення правил, норм та стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні вулично-дорожньої мережі) КУпАП.

Частину недоліків відповідальні служби вже виправили, на всі решта мають близько одного місяця.

Коментарі

Позначки: ,