На Львівщині лише кожна пʼята дитина займається у закладах позашкільної освіти

Галерея 29 Вересня, 2023 270

Це навіть не 20% від загальної кількості учнів. Схожа ситуація і в інших областях. Найгірша картина у селах. Так не може продовжуватися

На всю Львівщину у закладах позашкільної освіти займаються лише трохи більше ніж 51 тисяча дітей. Це навіть не 20% від загальної кількості учнів. Схожа ситуація і в інших областях. Найгірша картина у селах. Так не може продовжуватися.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

Щоб почати вирішувати цю проблему зараз, а не колись в далекому майбутньому, ми згуртували понад 1500 людей, які фахово займаються позашкіллям у нашій області, на Закарпатті та у столиці, й провели Форум позашкілля. 

«Всесвіт мінералів», «Кольорова хімія», «Веселе кодування», «Намалюй математику», «Криміналістична лабораторія», майстер-класи з робототехніки – це лише маленька частинка гуртків, які представили в межах форму. Але, на жаль, далеко не усі заняття, які пропонують школярам такі цікаві, як ці. Наше позашкілля потребує перезавантаження. 

«Ми хочемо, щоб українська молодь росла гідною, розвиненою, мудрою та активною, тому зобов’язані виграти боротьбу за те, що вкладається у голови наших дітей і чим вони займаються у вільний час.

Дякую за організацію форуму департаменту освіти та науки Львівської ОВА. Те, що ця подія згуртувала до діалогу та демонстрації найкращих напрацювань понад тисячу людей – вже важливий крок до вирішення проблеми. Дякую усім присутнім за залученість. 

Нехай усмішки дітей та їхні сяючі очі будуть для нас усіх вказівником до правильних змін», – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , ,