Атмосферні фото
На Львівщині лелеки полюбили дах монастиря
Про це повідомив депутат Ігор Зінкевич, пише Четверта студія.

“Лелека облюбував дах монастиря Капуцинів в Олеську, а ми раді таким гостям”, – йдеться у повідомленні.
Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: Ігор Зінкевич, лелека







