На Харківщині викрили нелегальне виробництво пального (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 15 Червня, 2021 124

На Харківщині викрили нелегальне виробництво пального

На території Харківської області було проведено низку санкціонованих обшуків на заводі з виробництва пального та заправках.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-центр ДПСУ.

Вилучено 738 000 літрів нафтопродуктів, обладнання, фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку на загальну суму 54 мільйона гривень.

Схему з паливним контрафактом вдалося розкрити завдяки спільним діям співробітників Управління оперативно-розшукової діяльності Східного регіонального управляння Державної прикордонної служби України, СБУ в та ГУДФС У Харківській області, які проводилися під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області.

На Харківщині викрили нелегальне виробництво пального

На Харківщині викрили нелегальне виробництво пального

На Харківщині викрили нелегальне виробництво пального

Про можливе виробництво пального з компонентів, завезених за так званими сірими схемами, дізналися співробітники оперативно-розшукового управління Східного регіонального управління ДПСУ. За отриманою інформацією, ділки отримували частину сировини з Російської Федерації, яку в подальшому використовували в виробництві контрафактного пального. Виготовлений контрафакт реалізовували на заправках у Харківській та сусідніх областях.

Вказана інформація встановленим порядком була надана до слідчого управління ДФС України в Харківської області. На підставі наданих матеріалів в рамках кримінального провадження за ст. 204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» спільна міжвідомча група за силової підтримки бійців прикордонного загону «Дозор» провели санкціоновані обшуки. Слідчі заходи тривають.

Коментарі

Позначки: ,