На Дніпропетровщині створять університетську лікарню, яка стане потужним клінічним хабом

Галерея 08 Жовтня, 2023 154

На Дніпропетровщині створять університетську лікарню, яка стане потужним клінічним хабом

На базі Криворізької міської клінічної лікарні №2 створять університетську лікарню. Мова про відокремлений структурний підрозділ «Університетська лікарня Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика».

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу МОЗ.

Очікується, що лікарня буде передана у державну власність до сфери управління МОЗ. Таке рішення дасть змогу підсилити медзаклад та зробити з нього потужну клінічну базу та хаб для підготовки медиків. В університетській лікарні готуватимуть студентів та майбутніх спеціалістів, які в перспективі працюватимуть на території деокупованого Криму.

«Створення університетських лікарень — це є нагальною вимогою часу. У баченні МОЗ, університетська лікарня — це насамперед потужна, велика і багатопрофільна лікарня, спроможна забезпечити надання спеціалізованої медичної допомоги в стаціонарних умовах, у поєднанні із забезпеченням організації освітнього процесу, практичної підготовки медиків у межах відповідних освітніх програм та здійснення наукової та науково-технічної діяльності. Тому крок за кроком ми рухаємося у цьому напрямі та працюємо над удосконаленням вищої медичної освіти», — сказав заступник міністра охорони здоров’я Петро Ємець.

Університетські лікарні, утворені на базі багатопрофільних лікарень, матимуть потужний потенціал. Вони забезпечать інтеграцію освітнього та лікувального процесів — студенти братимуть участь у наданні медичної допомоги, а викладачі та медичні працівники набуватимуть клінічних навичок. Крім того, до роботи на їхній базі можна залучати найкращих спеціалістів з унікальним досвідом надання медичної та реабілітаційної допомоги.

Утворення університетської лікарні на базі Криворізької міської клінічної лікарні №2 підсилить вже наявний медзаклад у напрямі збільшення робочих місць та залучення фахових спеціалістів, а також покращить рівень надання медичної допомоги населенню регіону.

Нагадаємо, напередодні МОЗ повідомляло, що у Дніпрі буде створено університетську лікарню.

Коментарі

Позначки: ,