“Ми не бачимо альтернативи Порошенку”, – аграрії Львівщини (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 12 Березня, 2019 153

Президент України Петро Порошенко сприяє розвитку сільського господарства країни, тому зараз потрібно зберегти той курс держави, який уже закладено.

Про це йшлось сьогодні, 12 березня, під час прес-конференції, у ході якої фермери та аграрії Львівської області розповіли, чому саме вирішили підтримати чинного президента України Петра Порошенка, повідомляє кореспондент “Четвертої студії”.

“Зараз наша країна перебуває у зоні турбулентності. Проте, Україну хочуть розхитати певні політичні сили, які не мають нічого спільного із державницькою позицією. За останні чотири роки ми маємо суттєві зрушення у розвитку економіки нашої держави. Попри війну та небажання певних політиканів, в країні проводять реформи, які ставлять нас на один щабель із розвиненими країнами. Завдяки правильній політиці глави держави ми затвердились на міжнародній арені як суб’єкт, а не об’єкт міжнародної політики. Маємо великий сумнів, що інші кандидати, які пропонують себе на роль керівника держави, зможуть у правильному напрямку вести країну, адже бажання деяких популістів змінити курс  розвитку нас насторожує. Задля збереження країни і правильного розвитку нашої держави ми, аграрії Львівщини, підтримуємо кандидатуру Петра Порошенка на президентських виборах”, – йдеться у зверненні, яке було опубліковано сьогодні на прес-конференції.

Звернення аграріїв Львівщини, фото: 4studio

“Сьогодні треба сказати, щоб ми не помилились, бо маємо зараз цілу гаму з 40 кандидатур, де є й достойні з заслугами безперечно, але ті люди, які показали себе в масштабі країни своїми справами, особливо в 2014 році… ми аналізуємо і саме тому ставимо свій підпис за Петра Порошенка на майбутніх виборах”, – сказав директор інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України Седіло Григорій.

Звернення аграріїв Львівщини, фото: 4studio

“Я пропрацював в сільському господарстві 59 років, пройшов шлях від механізатора до голови і точно можу сказати що є господарства з робочими місцями і люди, які готові працювати. За останні роки нарешті сільське господарство відчуло зрушення. Тепер є можливість закупити техніку чи реконструювати тваринницькі приміщення, і зі сторони держави отримати компенсацію”,  – зазначив директор ТзОВ “Волощанське” Дрогобицького районуМикола Пінчак.

Звернення аграріїв Львівщини, фото: 4studio

“Ми маємо цінувати наш спокій і те, що можемо обробляти цю землю, а не ходити по мінах. А у 2014 році ми не знали ще, що ворог зупиниться і це все дякуючи нинішньому президенту і про це треба пам’ятати. Підняти з нічого армію і зупинити ворога – це вартує підтримки і я твердо підтримую Порошенка,” – заявив голова ФГ “Радвань Нова”Пустомитівського району й воїн АТО Мільчевич Антон.

Звернення аграріїв Львівщини, фото: 4studio

 

 

 

Коментарі

Позначки: , , ,