Міністр освіти приїхав на Львівщину (ФОТО)

Галерея 22 Червня, 2023 361

МІністр освіти та науки України Оксен Лісовий відзначив преміями та подяками переможців олімпіад та педагогів Львівщини

Сьогодні, 22 червня, в Будинку вчених відбулось нагородження переможців міжнародних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів. Подяками та грошовими преміями нагородили 83 учні та 62 освітян.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

Привітали переможців олімпіад та освітян Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Зазначимо, Львівська обласна адміністрація, Львівська обласна рада спільно щорічно відзначають подяками та преміями кращих учнів та педагогів області. 

Це ті учні, які здобули першість на міжнародних, всеукраїнських олімпіадах, які розробили цікаві проєкти, провели дослідження, які здобули перемогу на міжнародних чи українських конкурсах.

«Хочу подякувати Львівщині за те ставлення, яке ви виявляєте до талановитої молоді, до тих умов, в яких вона може працювати, до того, як ви стимулюєте їх успіх. І, звичайно, хочу подякувати нашим прекрасним педагогам, без яких становлення цих молодих талановитих людей могло б не відбутися. Дякую вам, бо ви головні люди у надважливій справі творення нації», – зазначив Міністр.

Цьогоріч розмір обласної премії для школярів складає:

🧷10 тис. грн – за І місце

🧷8 тис. грн – за ІІ місце

🧷6 тис. грн – за ІІІ місце.

Зазначимо, за інформацією департаменту освіти і науки Львівської ОВА, незабаром будуть реалізовані в Програмі розвитку освіти Львівщини інші заходи, що дадуть змогу ще більше підтримати талановиту молодь нашої області.

Коментарі

Позначки: ,