Міністр Ляшко приїхав на Львівщину

Галерея 11 Травня, 2024 265

Фото

Разом із міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко відвідали сьогодні три наші обласні медичні заклади: Львівський обласний клінічний перинатальний центр та два освітні, які навчають майбутніх медиків.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу Львівської обласної ради.

Йдеться про Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти та Львівську медичну академію імені Андрея Крупинського.

Візит міністра був насамперед присвячений завтрашньому Міжнародному дню медсестри. Тож з Києва урядовець привіз грамоти та подяки медсестрам та викладацькому складу, який навчає майбутніх медсестер та медбратів. 

«Від імені Львівської обласної ради також вітаю всіх медичних сестер та медбратів із завтрашнім святом. Ваша робота для пацієнтів безцінна, адже ви берете на себе щоденний догляд, контроль, допомогу, практичне лікування, ви є правою рукою лікаря, а часто – янголом-охоронцем для пацієнта. 

Візити представників уряду та інших високих державних органів завжди для нас важливі, бо тільки в прямій комунікації можна переконати, що саме наші заклади потребують ще більшої підтримки, ще активнішого розвитку та уваги. Саме тому ця робоча субота для мене є дуже потрібною.

Крім того, також відвідали центр протезування UNBROKEN Ukraine, який виготовлятиме тисячу протезів у рік. У центрі працюватимуть 40 протезистів, серед яких – також недавні пацієнти ТМО №1 міста Львова. Реалізація такого проєкту стала можливою завдяки підтримці Німеччини», – написав Олег Ляшко.

Коментарі

Позначки: , ,