Мендель пожалілась на політичне цькування і здивувала новими світлинами (ФОТО)

Галерея 02 Серпня, 2021 362

Фото із Фейсбук-сторінки Мендель

Колишня прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель пожалілась на політичне цькування.

Як пише Четверта студія, про це Мендель написала у Фейсбуці.

“Два роки політичного цькування. Розкажіть мені, що у нас в суспільстві все добре з гендерним питанням. Два роки «обсмоктування» кожної фотографії, нездорова увага до одягу, аксесуарів, моєї ваги і частин тіла. Два роки, коли все не так у моїй фігурі, стилі, зачісці, бровах, виразі обличчя, мейку, взутті… Два роки дискредитації і ненависті у соцмережах. Дикого невігластва, зневаги через зневіру, що «така, як я», працює так само багато і так само важливо, як і «дорослі дяді»”, – написала Мендель.

Вона додала, що : “Два роки, коли хтось знає краще, а я – максимум – годжуся на сексуальну об‘єктивацію”.

Також Мендель оприлюднила фотосесію, в якій «все у вас як треба прямо в цей момент». Фотосесію, в якій ти відкриваєшся і народжуєшся заново.

“Після двох років політичного мочилова я можу викласти фотографії і впевнено сказати – на них все не просто «як треба», на них все значно краще, ніж у зарозумілих снобів, шиплячих крюкових, єсівців, що не бачать себе збоку, безликих ботів Раїс Раїс, патріотичних псевдопатріотів та сили-силенної інших нещасних, не здатних мислити і жити на повну.

За місяць мені виповниться 35. Я рада всьому, що встигла. І рада кожній зморшці і складці на своєму тілі. І кожному шпину, сказаному вслід.

Ласкаво прошу до перегляду! І, повірте, я ще маю, чим вас здивувати;)”, – написала Мендель.

Фото із Фейсбук-сторінки Мендель

Фото із Фейсбук-сторінки Мендель

Фото із Фейсбук-сторінки Мендель

Фото із Фейсбук-сторінки Мендель

Фото із Фейсбук-сторінки Мендель

Коментарі

Позначки: