Медики однієї з найкращих клінік світу провели майстер-класи для львівських лікарів

Галерея 08 Вересня, 2023 83

Загалом у навчаннях взяли участь близько 100 лікарів з різних областей України

У Першому медичному об’єднані Львова відбувся триденний навчально-практичний курс з акушерської анестезіології. Майстер-класи для лікарів провела команда американських спеціалістів на чолі з керівником акушерсько-анестезіологічної резидентури Клініки імені Джона Гопкінса – українцем за походженням Олегом Туркотом.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Ми проводили курси з акушерства та акушерської анестезіології для того, аби покращити підхід до лікування. Ознайомилися з найсучаснішими протоколами дихальних технік в акушерстві та допомоги при невідкладних станах.

Обговорили принципи швидкої виписки новоспечених матусь після кесаревого розтину. А також провели майстер-клас з ультразвукової діагностики для венозного доступу при регіонарній анестезії», – підсумував навчання Олег Туркот.

Наталія Матолінець, керівниця анестезіологічної служби Першого медоб’єднання Львова, висловила вдячність американським колегам за новий досвід.

«Для нас велика честь співпрацювати зі спеціалістами дуже високо рівня. Ми вдячні колегам за насичені та інтенсивні три дні і що маємо можливість вчитися в найкращих», – зазначила вона.

Загалом у навчаннях взяли участь близько 100 лікарів з різних областей України.

Довідка

Університетська клініка імені Джона Гопкінса посідає третє місце у рейтингу найкращих клінік США та четверте – у світі. Саме ця медустанова готує американські протоколи з акушерства та акушерської анестезіології, а також з інфекційного контролю.

Коментарі

Позначки: