Львівський офіс “Європейської Солідарності” продовжує допомагати продуктовими наборами (ФОТО)

Галерея 06 Квітня, 2020 167

Львівський офіс "Європейської Солідарності" прийняв естафету й продовжує допомагати пенсіонерам, малозабезпеченим родинам АТОвців, багатодітним сім'ям та людям з інвалідністю, фото "Європейська Солідарність - Львів"/ФБ

Львівський офіс “Європейської Солідарності” прийняв естафету й продовжує допомагати пенсіонерам, малозабезпеченим родинам АТОвців, багатодітним сім’ям та людям з інвалідністю.

Про це інформує “Європейська Солідарність – Львів” у Фейсбуці, пише Четверта студія.

“Цей проект створений за підтримки Фонду Петра Порошенка та працює у масштабах всієї країни. Спільно із допомогою небайдужих волонтерів, громадських активістів, членів партії та ГО “Справа Громад” ми доставили понад 240 коробок до людей”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у склад коробки входять крупи, макаронні вироби, олія, борошно, м’ясні консерви, згущене молоко та печиво, а також парацетамол та спеціальні інформаційні листівки.

“Не дивлячись на карантин, однією командою ми й надалі допомагатимемо тим, хто цього потребує. Нехай Вас не засмучує карантин, адже надворі уже весна. Усмішок та добробуту!”, – зазначають у “Європейській Солідарності”.

‼️Львівський офіс "Європейської Солідарності" прийняв естафету й продовжує допомагати пенсіонерам, малозабезпеченим…

Опубліковано Європейська Солідарність Львів Понеділок, 6 квітня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , , ,