Львівщина прощається із полковником Віталієм Провозіним (ФОТО)

Галерея 03 Липня, 2024 2 114

29 вересня 2006-го Віталій Провозін став начальником Львівського будинку офіцерів, який став йому, буквально, рідним домом

Львівщина прощається з начальником Львівського будинку офіцерів, громадським діячем та волонтером, полковником Віталієм Провозіним.

Про це пише Четверта студія з посиланням на в о голови ЛОР Юрія Холода.

29 вересня 2006-го Віталій Провозін став начальником Львівського будинку офіцерів, який став йому, буквально, рідним домом. 

Як офіцер багато років він займався культурно-просвітницькою роботою у війську: у Будинку воїна та у виїздах на схід України, у шпиталях, реабілітаційних центрах, на військових полігонах, з представниками країн НАТО, які відвідували з місіями Міжнародний центр миротворчості і безпеки. 

Багато років Віталій Володимирович провадив активну співпрацю Львівського будинку офіцерів із будинками офіцерів у Вільнюсі та Каунасі (Литва).

На жаль, життя світлої Людини раптово обірвалося. Трагічний випадок спинив великі мрії Віталія Володимировича. Його масштабні творчі плани обірвала раптова смерть. Але ми назавжди запам’ятаємо його таким щирим, добрим та усміхненим.

Світла і вічна пам’ять. 

Співчуття рідним і близьким.

Коментарі

Позначки: , ,