Львівщина дякує Борису Джонсону за підтримку України (ФОТО)

Галерея 09 Вересня, 2023 342

Екс-глава Уряду Великої Британії Boris Johnson приїхав, щоб особисто отримати звання «Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка»

Маємо нагоду сьогодні на Львівщині особисто подякувати нашому великому другу України – Борису Джонсону.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.

Екс-глава Уряду Великої Британії Boris Johnson приїхав, щоб особисто отримати звання «Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка». Заочно університет вирішив вручити йому таке звання восени минулого року.

У своїй інавгураційній промові Борис Джонсон пообіцяв, що й надалі перед міжнародною спільнотою буде активним адвокатом України. І насправді, саме такі голоси, які готові чути в найбільших світових залах та ЗМІ, нам дуже і дуже потрібні.

Перед тим, як завітати до Франкового вишу, наш почесний гість віддав шану Героям Небесної Сотні та полеглим Захисникам України в російсько-українській війні.

«Від себе особисто, від імені всієї Львівщини, подякував Борису Джонсону за те, що він першим з найвищих світових політиків визнав, що реакція міжнародної спільноти на окупацію Криму і Донеччини та Луганщини – була заслабка та призвела лише до ескалації російської агресії в Україні.

Саме позиція Бориса Джонсона на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну сприяла тому, що Європа єдиним фронтом виступила проти російського агресора.

Дякую нашому гостю за чітку позицію і багато разів повторені на міжнародних трибунах слова: «Ми підтримуємо українську позицію так довго, як це буде потрібно, до вашої перемоги». І за дії, які справді підсилюють ці слова.

Дякуємо Обʼєднаному Королівству!
Дякуємо Борису!», – написав Юрій Холод.

Коментарі

Позначки: , , ,