“Львівавтодор” грає вар’ята із паркуванням у Львові

Галерея 13 Лютого, 2024 43

Паркування без бар’єрів: у Львові на одному з майданчиків паркомісця для маломобільних людей підвищують до рівня хідника

У Львові на майданчику ЛеоПарковки, що на вул. С.Бандери, облаштовують інклюзивні паркомісця. Так, за допомогою спеціальних пандусів паркомісця підвищують до рівня хідника. Це дасть можливість водію чи пасажиру на кріслі колісному відразу з парковки безперешкодно перейти (переміститися) на тротуар. Про це розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Загалом таких паркувальних лотів для маломобільних людей на вул. С.Бандери буде п’ять.

«Працюємо над тим, аби паркомісця для людей з інвалідністю були максимально безпечні та комфортні. Шукаємо різні варіанти та рішення для їх покращення. Так, вперше у Львові, ми розпочали облаштування паркомісць для людей з інвалідністю за рахунок спільного використання частини пішохідної зони, прилеглої до парковки. Це рішення зовсім скоро буде реалізоване на вул. Бандери», – пояснили у ЛКП «Львівавтодор».

Роботи з облаштування інклюзивного паркувального простору на вул. С. Бандери  розпочали минулої п’ятниці. Закінчити їх мають до кінця цього тижня.

Як нагадали в ЛКП «Львівавтодор», відповідно до оновлених державних будівельних норм,  ширина зони для паркування автомобіля людини з інвалідністю повинна становити не менше 3,5 м. «У Львові не скрізь така можливість є. Тому там, де можливо, паркомісця розширили, а де немає такої можливості – шукаємо інші рішення. Як, до прикладу, на вул. С.Бандери», – додали у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, на сьогодні ЛКП «Львівавтодор» є оператором 109 паркувального майданчика, серед яких і зони для туристичного транспорту на вул. Кривоноса та вул. Винниченка. Також двох стоянок – на вул. Торф’яній та просп. Червоної Калини. Весь перелік – на  сайті на інтерактивній Google-мапі.
До слова, на цих майданчиках загалом є 2 506 паркомісць, з них для людей з інвалідністю – 258.

Коментарі

Позначки: , ,