Львів’яни вимагають від влади припинити нищення системи освіти і звільнити Шкарлета (ФОТО)

Галерея 21 Грудня, 2020 176

"Стоп Шкарлет – не дамо вбити освіту!", фото 4studio

Сьогодні, 21 грудня, у Львові під стінами Львівської ОДА відбулась масштабна акція “Стоп Шкарлет – не дамо вбити освіту!”, інформує 4studio.
“Згідно з рішенням Верховної Ради, 17 грудня Сергій Шкарлет призначений міністром освіти. Його кандидатуру обрано не враховуючи думки науковців, студентів, батьків та навіть освітнього комітету Верховної Ради. За кілька місяців роботи на посаді в.о. міністра освіти Шкарлет показав, що не тільки не гідний, але й не здатний очолювати це відомство. Він провалив підготовку до навчального року, педагоги не отримали жодної допомоги для купівлі засобів індивідуального захисту, а сфера освіти найбільше постраждала під час підготовки Держбюджету на 2021 рік. Окрім того, Шкарлет так і не визнав плагіат у своїх роботах, натомість його «захисники» погрожували громадським активістам. Ми вимагаємо негайного відсторонення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти України!”, – заявили активісти.
Організаторами акції у Львові стали: Рух Опору Капітуляції, Українські Студенти за Свободу, Демократична Сокира, ФРІ Львів, Молодіжний Націоналістичний Конгрес.
Як все відбувалось дивіться у фоторепортажі кореспондента 4studio.

Коментарі

Позначки: , , , ,