Львів`яни масово протестують проти сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 14 Лютого, 2019 182

Сьогодні, 14 лютого, під стінами Ратуші відбулася акція проти будівництва сміттєвого заводу на вулиці Пластовій, до якої долучились десятки стурбованих львів`ян.

Активісти принесли з собою десятки плакатів з красномовними надписами:  “Знесіння проти сміттєпереробного комплексу”, “Ми проти сміттєпереробного заводу”,  “Тракт Глинянський – зона відчуження. Ми – за здорове майбутнє!”, а у гучномовець закликали міську владу почути їхню думку та обрати нове місце для будівництва:

“Влада на чолі з Андрієм Івановичем хоче «втюхати» нам на очисних спорудах на вулиці Пластовій,13 сміттєпереробний завод. Ми не проти заводу, але він повинен бути там, де йому і належить – за межами міста. Тому що цей завод потребує полігону, якого там і близько нема. Їм просто потрібен тотальний контроль за грошима”, – переконаний активіст Михайло Куртяк.

Пікетувальники заявили, що сьогоднішня акція має попереджувальний характер і “якщо влада міста таки не прислухається до настроїв населення, то будуть вжиті більш радикальні дії”.

Нагадаємо, раніше на будівництво заводу і рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища міська рада Львова отримала від ЄБРР 35 млн євро кредиту.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,