Львів провів в останню путь Героя України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея 12 Червня, 2022 125

У старшого лейтенанта Руслана Скальського залишились батьки, дружина та дворічний син

Сьогодні провели в останню путь мужнього українського воїна, випускника Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного старшого лейтенанта Руслана Скальського, який загинув, захищаючи Україну від навали російських окупантів.

Про це у Фейсбуці повідомив начальник Академії Павло Ткачук, пише Четверта студія.

Прощання з героєм відбулось у Гарнізонному храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, куди проститись із полеглим воїном прийшли рідні та близькі офіцера, міський голова Львова Андрій Садовий, бойові побратими Руслана, військовослужбовці Львівського гарнізону, мешканці та гості міста. А поховали його на Личаківському кладовищі у Львові.

Руслан Скальский завершив навчання у нашому навчальному закладі 2019 року, де здобув фах офіцер-піхотинця. Після цього його було скеровано на посаду командира взводу морської піхоти у 18 Окремий батальйон морської піхоти 35 окрема бригада морської піхоти ім.контр-адмірала Михайла Остроградського. Неодноразово виконував завдання із захисту Батьківщини в зоні проведення операції Об’єднаних сил. А після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну взвод Скальського мужньо протистояв ворогу на півдні держави.

У старшого лейтенанта Руслана Скальського залишились батьки, дружина та дворічний син.

Це надзвичайно велика втрата як для Збройних Сил України, так і для всієї держави…

Щирі співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам полеглого офіцера. Пам’ять про нього завжди житиме у наших серцях!

Спочивай з миром, мужній Воїне…

 

Коментарі

Позначки: , , , ,