Львів прощається із двома захисниками

Галерея 27 Травня, 2024 34

Ілюстрація: ФБ/Юрій Назаркевич

Фото

Сьогодні Львів попрощається з двома військовослужбовцями, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Четверта студія.

🕯️Олександр Кухарчук  (09.09.1981-17.04.2024) Донеччанин.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся із Польщі та без вагань став на захист держави від окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі військової частини А1451, у подальшому був переведений до в/ч А7788. Проходив навчання саперній справі у Королівстві Іспанія. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.

У Олександра Кухарчука залишилися цивільна дружина та багато друзів.

🕯️Володимир Білогруд  (27.07.1983-22.05.2024) Львівʼянин.

Із жовтня 2022 року став на захист держави від російських окупантів. Брав активну участь у бойових діях на Донеччині та Харківщині у лавах 3-го батальйону 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Під час проходження служби отримав звання «молодший сержант». За особисту мужність при виконанні завдань із захисту держави був нагороджений численними відзнаками.

У Володимира Білогруда залишилися батьки, дружина, двоє дітей та брат.

Чин похорону захисників Олександра Кухарчука та Володимира Білогруда відбудеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 буде міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі..

Коментарі

Позначки: