Лікарні Львівщини отримали медзаклади-побратими в Австрії, Нідерландів та Франції

Галерея 07 Вересня, 2023 608

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з медичним університетом Відня (Австрія)

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з медичним університетом Відня (Австрія)

Міжнародне медичне партнерство – проєкт, який реалізовуватиметься під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Цьогоріч в рамках саміту відбувся Сателітний саміт міністрів охорони здоровʼя різних країн. До нього долучилися 14 міністрів охорони здоровʼя з різних куточків світу. Він дав старт великому проєкту: Міжнародному медичному партнерству.

Про це пише Четверта студія з посиланням на МОЗ.

Лікарні з різних куточків України підписали меморандуми про співпрацю з провідними світовими клініками, в яких перейматимуть передовий досвід та будуть ділитись власним. Тобто український медзаклад отримає «побратима» за кордоном, із яким обмінюватиметься досвідом, перейматиме найкращі практики, стажуватиме медиків тощо.

«Жодна медична система не в змозі самотужки впоратися з тими викликами, які щодня ставить перед нами повномасштабна війна та жорстокість агресора. Це можливо лише завдяки надійній підтримці, яку ми відчуваємо від усього цивілізованого світу. Впевнений, що започаткована сьогодні глобальна мережа міжнародного медичного партнерства буде розширюватися. Ще більше країн та провідних медичних закладів будуть долучатися до такого формату взаємодії. Це дасть ще один потужний імпульс для розвитку медичної сфери на всіх рівнях. Якісна сучасна медична система – наша мета. Попри всі складнощі, виклики та умови ми рухаємося вперед», – зазначив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

Зокрема, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з медичним університетом Відня (Австрія).

Медичний центр «Благодійний фонд “Суперлюди”» підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з об’єднанням УГЕКАМ Північний Схід (Франція), а також з університетськими лікарнями AP-HP Pitié Salpêtrière (Франція).

Перше територіальне медичне об’єднання м. Львова підписало меморандум про міжнародне медичне партнерство з групою університетських лікарень Париж-Саклай (Франція).

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» Львівської обласної ради підписала меморандум про міжнародне медичне партнерство з дитячою лікарнею Некер Енфан APHP (Франція).

«Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» Львівської обласної рад підписав меморандум про Міжнародне медичне партнерство з Центром принцеси Максими (Нідерланди).

Загалом у рамках саміту укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами. Тобто українські лікарні отримають 25 побратимів у різних куточках світу: від Польщі до Канади.

Коментарі

Позначки: , ,