Київ прощається з Мирославом Скориком (ФОТО)

Галерея 03 Червня, 2020 737

Великий Митець, великий Українець і великий Творець свободи: Петро Порошенко взяв участь у прощанні з Мирославом Скориком

Львів прощатиметься завтра…

Безсмертна музика Мирослава Скорика була присвячена майбутньому і спонукала пишатися Україною – про це під час прощання з Маестро сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.    

«Сьогодні Київ. завтра Львів. Вся Україна і все світ прощається з великим Митцем, великим Українцем і великим Творцем свободи Мирославом Скориком.

Буквально нещодавно ми  разом поруч сиділи на концерті у Київській Опері і слухали його абсолютно сучасні твори. Ці твори були присвячені майбутньому. Це була абсолютно сучасна музика, як і все, що він писав – від першого його публічного представлення у шість років, коли його велика родичка, рідна сестра його бабусі Соломія Крушельницька передрікла йому велике музичне майбутнє.

І до останніх концертів. Ми були у Львові. Це була велика насолода, коли я, тоді Президент України, мав унікальну змогу просидіти і прослухати весь концерт разом з шанувальниками його таланту. І це був потужний заряд енергії», – поділився спогадами Петро Порошенко.

«І ви чуєте, що зараз грає його безсмертна музика. Він назавжди залишиться з Україною. Він великий-великий друг. І ми приносячи слова співчуття Адріані Ярославівні, Мілані Мирославівні, всім, хто його близько знав, і навіть хто спілкувався з ним через його музику – бо для кожного українця зараз це є велика трагедія з одного боку, а з іншого боку – привід послухати його музичні твори. І пишатися Україною. Пишатися, що ми є українці, і врити у велике майбутнє України Саме на ці почуття надихало кожне спілкування з паном Мирославом», – сказав Петро Порошенко.

Коментарі

Позначки: , , ,