Королева Єлизавета II особисто була присутня на публічному заході (ФОТО)

Галерея 13 Травня, 2022 22

Королева Єлизавета II особисто була присутня на публічному заході

Вперше за два місяці

Королева Єлизавета II вперше з’явилася на публіці з 29 березня, коли її востаннє бачили на публічному заході – службі пам’яті на честь її покійного чоловіка принца Філіпа.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ТСН.

Сьогодні, 13 травня, монархиня була помічена на одному зі своїх улюблених заходів – Королівському кінному шоу у Віндзорі. Її Величність сяяла, коли приїхала на захід на своєму Range Rover, щоб подивитися, як коні виходять на парад.

Королева Єлизавета II особисто була присутня на публічному заході

Її Величність сиділа на передньому пасажирському сидінні автомобіля, одягнена у білу блузку та темний кардиган, а також була у сонцезахисних окулярах. Вона мала розслаблений вигляд, багато усміхалася і говорила з публікою, але з автомобіля не виходила. Єлизавета II має проблеми з мобільністю і їй важко пересуватися навіть з тростиною.

Але на кінному шоу вона все ж таки пересувалася за допомогою цієї самої тростини, а публіка, кажуть, вітала королеву оваціями.

Публіка, яка була присутня на заході, також прагнула зробити фото Її Величності. Монархиня відвідує кінне шоу щороку, коней дуже любить і раніше сама із задоволенням їздила верхи.

Коментарі

Позначки: