Команда Трускавецької СЗШ №2-гімназії представлятиме громаду на районних змаганнях «Пліч-опліч» з баскетболу

Фото

У Трускавці в ігровому залі Трускавецького ДЮСК «Спортовець» в межах ІІ етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» проводились змагання з баскетболу серед дівчат 2010 року народження та молодші.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Дрогобицьку РВА.

Переможцем територіального етапу змагань з баскетболу стала  команда НВК “СЗШ №2-гімназія”, друге місце посіла команда ЗЗСО №1, третіми стала команда ЗЗСО №3. Команди були нагороджені медалями та кубками.

Переможець буде представляти Трускавецьку ТГ на ІІІ етапі районних змагань «Пліч-опліч», які пройдуть у квітні-травні 2024 року. Після районного етапу – проводитимуть обласний та всеукраїнський етапи.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Мета – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.